ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame Bot L10S Pro Robot Süpürge+Mop (RL56L)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Mop Alanını Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 5300 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 190 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Dreame Bot L10S Pro Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |