ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
DJI Romo A Robot Süpürge+Mop (CR8E)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Basınçlı Mop Halı Algılama Çift Döner Mop Çift Kauçuk Fırça Deterjan İle Temizleme Fırça Alanını Kaldırma Mop Alanını Yükseltme Mop Kiri Algılama Otomatik Mop Uzatma Otomatik Yan Fırça Uzatma Otomatik Yeniden Paspaslama Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 351 mm |
| Ağırlık | 4.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 351 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Emiş Gücü | 25000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 260 ml |
| Su Haznesi | 164 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.4 litre |
| En (İstasyon) | 425 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 440 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 453 mm |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.2 litre |