ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DRS100 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Gyro Navigasyon |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 73 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Toz Haznesi | 250 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Şarj Süresi | 6 saat |