ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Deerma A10 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 28 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Basınçlı Mop Gyro Navigasyon Halı Algılama Çift Döner Mop AI Teknolojisi |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 2200 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 12 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | VSLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Su Haznesi | 380 ml |
| Sesli Asistan | Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Sensör Sayısı | 27 Adet |
| HEPA Filtre | Var |