ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cecotec Conga 7490 Ultimate Home X-Treme Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2600 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Cecotec Conga 7490 Ultimate Home X-Treme Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |