ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bowai OB16 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Manuel Kontrol Mobil Uygulama Desteği |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 300 mm |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 300 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 130 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 10 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 335 ml |
| Su Haznesi | 100 ml |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Şarj Süresi | 5 saat |