ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch Spotless Max Cam Robot Süpürge+Mop (BCRDW3BX)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Çift Döner Mop RGB Kamera 3 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 353 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 351 mm |
| Yükseklik | 99 mm |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5700 mAh |
| Emiş Gücü | 11000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Su Haznesi | 55 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 394 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 528 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 443 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch Spotless Max Cam Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |