ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch Spotless Advanced Robot Süpürge+Mop (BCRC2W)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Titreşimli Mop Dolaşma Önleyen Rulo Fırça 3 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 351 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5700 mAh |
| Emiş Gücü | 11000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 75 dB |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch Spotless Advanced Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |