ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bork V851 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Mop Kurutma Rulo Mop Yapay Zeka Teknolojisi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 360 mm |
| Ağırlık | 5.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 370 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 13000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 460 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 610 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 470 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 3 litre |
| Akıllı Navigasyon | Var |