ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Blaupunkt S10 Robomaster Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 345 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 345 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 200 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2200 Pa |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 650 ml |
| Su Haznesi | 350 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| HEPA Filtre | Var |