ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bissell EV675 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Günlük Programlama SPOT Mod Temizleme Fırçası 3 Aşamalı Temizlik Rulo Fırça Yıkanabilir Toz Haznesi Manuel Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 324 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 324 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Çalışma Süresi | 100 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Yok |
| Pil Voltajı | 18 V |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Kızılötesi Kumanda İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 50 dB |
| Mod Sayısı | 6 Adet |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Bissell EV675 Robot Süpürge Kullanım Kılavuzu |