ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko RS 2121 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Haftalık Programlama Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Manuel Kontrol Zikzak Mod |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 103 mm |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Pil Voltajı | 10.8 V |
| Bölge Bloklama | Yok |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Jiroskop |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 120 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Kızılötesi Kumanda İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Mod Sayısı | 5 Adet |
| Şarj Süresi | 7 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Beko RS 2121 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |