ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko Robo-X 4.0 VRR 95514 VW Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Noktasal Temizlik Çift Döner Mop Temizleme Geçmişi |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 340 mm |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Süresi | 250 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Sanal Duvar |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 3 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.5 litre |