ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko CSR 55 B Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 120 W |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| En | 340 mm |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Emiş Gücü | 5500 Pa |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 60 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 30 dk |
| Mod Sayısı | 3 Adet |