ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arnica Sil Süpür Robot Süpürge+Mop (ET13350)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 36 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Haftalık Programlama Gerçek Zamanlı Konum Robotu Bul Özelliği 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 475 ml |
| Su Haznesi | 200 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Sensör Sayısı | 24 Adet |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 230+220 |