ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik S 9680 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Temizleme Fırçası Dijital Ekran |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.47 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Çalışma Süresi | 80 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Yok |
| Pil Kapasitesi | 2850 mAh |
| Pil Voltajı | 21.6 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant Sanal Duvar |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 800 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Yok |
| Mod Sayısı | 4 Adet |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik S 9680 Robot Süpürge Kullanım Kılavuzu |