ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik RS 9034 HM Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.47 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 103 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Kızılötesi Kumanda İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik RS 9034 HM Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |