ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik Imperium Robo RS 9131 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Manuel Kontrol Temizleme Geçmişi 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 342 mm |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 342 mm |
| Yükseklik | 94.5 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 150 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 4 litre |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik Imperium Robo RS 9131 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |