ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Anker
Anker Eufy L60 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Güvenlik Kilidi iPath Navigasyon Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 325 mm |
| Ağırlık | 5.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 325 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Toz Haznesi | 320 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| HEPA Filtre | Var |