ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Anker
Anker Eufy Clean X9 Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Çoklu Harita Desteği Basınçlı Mop Halı Algılama Çift Döner Mop AI Teknolojisi Güvenlik Kilidi iPath Navigasyon Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 327 mm |
| Ağırlık | 4.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 114 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 5500 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 420 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.1 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.6 litre |