ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Anker
Anker Eufy C20 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Basınçlı Mop Çift Döner Mop Dolaşma Önleyen Rulo Fırça Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 334 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 328 mm |
| Yükseklik | 85 mm |
| Çalışma Süresi | 132 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.1 litre |
| En (İstasyon) | 289 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 460 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 330 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 2.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.4 litre |