ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Anker
Anker Eufy 3 in 1 E20 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği El Süpürgesi Olarak Kullanılabilen Özel Gövde Engelden Kaçınma Güvenlik Kilidi Hızlı Şarj 30000 Pa El Süpürgesi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 118.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 250 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 386 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 187 mm |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |