ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Airbot A800 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Basınçlı Mop UV Sterilizasyon |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ağırlık | 6.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 190 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Var |