ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Abir X8 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 32 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme SPOT Mod Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre UV Sterilizasyon Y Tipi Temizlik Manuel Kontrol 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 2.8 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 76 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 360 ml |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 50 dB |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Yok |