ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
360 S10 Vacuum Mop Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 30 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Gerçek Zamanlı Konum Otomatik Yazılım Güncelleme Basınçlı Mop Bluetooth Desteği Noktasal Temizlik Halı Algılama Opsiyonel Toz Torbası 10 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.8 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 85 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Emiş Gücü | 3300 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 180 m² |
| Pil Voltajı | 14.5 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) SLAM ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 520 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Clova |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Sensör Sayısı | 24 Adet |