ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zeuslap Z14P Monitör
Ekran Boyutu (inç)
14 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 157 PPI |
| Ekran Özellikleri | HDR (High Dynamic Range) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 14 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 35.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.161 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 800:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 66 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Taşınabilir Monitör Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Yok |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği | 321 mm |
| Ekran Yüksekliği | 196 mm |
| Ekran Derinliği | 10 mm |
| Ekran Ağırlığı | 500 g |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 900 g |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2022 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Diğer Bağlantılar | Mini HDMI MicroUSB Mini-HDMI (1.4) |
| NTSC Desteği | Var |
| NTSC Kapsamı | 47 % |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort |
| USB-C (Type-C) Adedi | 2 |