ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Twisted Minds TM32CFHD180VA Monitör
Ekran Boyutu (inç)
31.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | VA |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 70 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 31.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 180 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.363 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 3000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma Arka Aydınlatma (RGB) Kavis Yarıçapı (1500R) 1 ms Tepki Süresi (MPRT) 165 Hz (Gerçek/Native Yenileme) 180 Hz (Hız Aşırtma) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.0 |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +15 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 710 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 420 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 110 mm |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Yıl | 2023 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kullanım Kılavuzu | Twisted Minds TM32CFHD180VA Monitör Kullanım Kılavuzu |
| Parlaklık (Maks) | 300 cd/m² |