ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Silver Crest SC-185 Monitör
Ekran Boyutu (inç)
18.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | VA |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 85 PPI |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 18.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 47 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.300 mm |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 5.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 170 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 170 º |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Var |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Yok |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +15 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 439 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 343 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 162 mm |
| Ekran Ağırlığı | 1.82 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 2.73 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | Standart Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2019 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Barkod EAN | 8680096085710 |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 25 W |