ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung LS27C312EAUXUF(S27C312) Monitör (S27C312EAU)
Ekran Boyutu (inç)
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 82 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Seri | Samsung S31C |
| Ekran Boyutu (inç) | 27 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 75 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 50~75 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.311 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDCP HDCP 1.2 |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Var |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Yok |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +20 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 612.1 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 463.3 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 217.4 mm |
| Ekran Genişliği | 612.1 mm |
| Ekran Yüksekliği | 363.5 mm |
| Ekran Derinliği | 41.4 mm |
| Ekran Ağırlığı | 3.4 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 3.8 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 18 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.3 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2023 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung LS27C312EAUXUF(S27C312) Monitör Kullanım Kılavuzu |
| Güç Tüketimi (Maks) | 25 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 18 W |
| NTSC CIE 1976 Desteği | Var |
| NTSC CIE 1976 Kapsamı | 72 % |