ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ramtech RD-19 Monitör
Ekran Boyutu (inç)
19 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | TN |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 116 PPI |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 19 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 48.3 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.219 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 170 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 160 º |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Var |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Var |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği | 435 mm |
| Ekran Yüksekliği | 365 mm |
| Ekran Derinliği | 45 mm |
| Ön Çerçeve Tipi | Standart Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2021 |
| Kullanım Amacı | Genel |