ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Rampage Ellipse EL27R360F Monitör
Ekran Boyutu (inç)
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 82 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 27 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 360 Hz |
| Dual Mode | Yok |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.311 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 400 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma Arka Aydınlatma (RGB) HDR Ready Kişiselleştirilebilir Arka Aydınlatma |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Giriş Adedi | 2 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 613.8 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 563.3 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 267 mm |
| Ekran Genişliği | 613.8 mm |
| Ekran Yüksekliği | 362.5 mm |
| Ekran Derinliği | 85 mm |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 6.59 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 20 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2025 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Barkod EAN | 8680096143397 |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 3 W |
| Pivot Açısı | 90 º |
| Güç Tüketimi (Maks) | 48 W |