ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG UltraWide 38WR85QC-W Monitör
Ekran Boyutu (inç)
37.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x1600 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 111 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync AMD FreeSync Premium AMD FreeSync Premium Pro NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) HDR (High Dynamic Range) HDR10 Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) Resim İçinde Resim (PiP) Resim Yanında Resim (PbP) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Seri | LG WR8 |
| Ekran Boyutu (inç) | 37.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 95.3 cm |
| Çözünürlük Standardı | UWQHD+ |
| Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 21:9 |
| Piksel Aralığı | 0.229 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 450 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| DCI-P3 Desteği | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 98 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Display Stream Compression (DSC) Donanımsal Kalibrasyon Desteği KVM VESA DisplayHDR 600 Işık Sensörü Black Stabilizer Dynamic Action Sync (DAS) Fabrika Çıkış Kalibrasyon HDR Effect Kavis Yarıçapı (2300R) LG True Color Pro Nano IPS 1 ms Tepki Süresi (GTG) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.1 |
| HDMI Özellikleri | HDCP 2.2 HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP HDCP 2.2 |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Var |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +25 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Beyaz |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 896.4 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 593.9 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 306.8 mm |
| Ekran Genişliği | 896.4 mm |
| Ekran Yüksekliği | 394.4 mm |
| Ekran Derinliği | 110.1 mm |
| Ekran Ağırlığı | 8 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 10.5 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Beyaz |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 37 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 95 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Genel Oyun Profesyonel Kurumsal |
| Kullanım Kılavuzu | LG UltraWide 38WR85QC-W Monitör Kullanım Kılavuzu |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 14 W |
| Diğer Bağlantılar | Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G) |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD) USB-C PowerDelivery (PD) 15W USB-C PowerDelivery (PD) 90W USB-C DisplayPort USB-C DisplayPort (1.4) USB-C 3.2 Gen 1 USB-C Ethernet |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) Upstream | 1 |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 4 |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Var |
| Swivel Aralığı | +15 º |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 110 mm |
| Güç Tüketimi (Maks) | 210 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 80 W |
| Hoparlör Özellikleri | Waves Maxx Audio |