ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG UltraGear 32GS95UE-B Monitör
Ekran Boyutu (inç)
31.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 140 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync AMD FreeSync Premium AMD FreeSync Premium Pro Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) HDR (High Dynamic Range) HDR10 Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Seri | LG UltraGear LG UltraGear GS9 |
| Ekran Boyutu (inç) | 31.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Dual Mode | Var |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.182 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1.500.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 275 cd/m² |
| Tepki Süresi | 0.03 ms |
| Renk Derinliği | 10 bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| DCI-P3 Desteği | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 98.5 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Display Stream Compression (DSC) VESA AdaptiveSync Dual Mod Arka Aydınlatma VESA ClearMR 13000 Donanımsal Kalibrasyon Desteği VESA DisplayHDR True Black 400 VESA ClearMR Black Stabilizer DTS Headphone:X Dynamic Action Sync (DAS) Fabrika Çıkış Kalibrasyon HDR Effect Kişiselleştirilebilir Arka Aydınlatma LG Hexagon Lighting VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA AdaptiveSync Display 480Hz (1080p) Yansımasız (Anti-glare) 480 Hz (FHD) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.1 |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Var |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +15 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 714.1 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 627 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 266 mm |
| Ekran Genişliği | 714.1 mm |
| Ekran Yüksekliği | 411.8 mm |
| Ekran Derinliği | 65 mm |
| Ekran Ağırlığı | 5.6 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 9 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 32 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 36 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Barkod EAN | 8806096014844 |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 20 W |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 2 |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Var |
| Swivel Aralığı | +10 º |
| Pivot Açısı | 90 º |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 120 mm |
| Ekran Çözünürlüğü (Dual Mode) | 1920x1080 Piksel |
| Yenileme Hızı (Dual Mode) | 480 Hz |
| Parlaklık (Maks) | 1300 cd/m² |
| Hoparlör Özellikleri | DTS Virtual:X |