ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG 27MS500-B Monitör
Ekran Boyutu (inç)
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 82 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Seri | LG MS50 |
| Ekran Boyutu (inç) | 27 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 100 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~100 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.311 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Diğer Ekran Özellikleri | Black Stabilizer Dynamic Action Sync (DAS) Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 1.4 |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | -5 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 612 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 545.9 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 190 mm |
| Ekran Genişliği | 612 mm |
| Ekran Yüksekliği | 362.5 mm |
| Ekran Derinliği | 56.2 mm |
| Ekran Ağırlığı | 3.1 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 3.5 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 75x75 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 19 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Genel Oyun |
| NTSC CIE 1931 Desteği | Var |
| NTSC CIE 1931 Kapsamı | 72 % |