ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkVision T24t-20 Monitör (62C5GAT1TK, 62C5GAR1TK)
Ekran Boyutu (inç)
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 93 PPI |
| Ekran Özellikleri | Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) Dokunmatik |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Seri | Lenovo ThinkVision T |
| Ekran Boyutu (inç) | 23.8 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 60.5 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 50~75 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.274 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 3.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 4 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 99 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Dokunmatik (10 Parmak) Yansımasız (Anti-glare) 4 ms Tepki Süresi (Hızlı Modda) 6 ms Tepki Süresi (Tipik) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 1.4 |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.2 |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Var |
| USB-A (Type-A) Hub | Var |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +70 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 539.8 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 430.5 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 244.1 mm |
| Ekran Genişliği | 539.8 mm |
| Ekran Yüksekliği | 326.5 mm |
| Ekran Derinliği | 44.1 mm |
| Ekran Ağırlığı | 3.79 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 5.85 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 20 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2021 |
| Kullanım Amacı | Genel Kurumsal |
| Kullanım Kılavuzu | Lenovo ThinkVision T24t-20 Monitör Kullanım Kılavuzu |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD) USB-C PowerDelivery (PD) 90W USB-C DisplayPort USB-C 3.2 Gen 1 USB-C DisplayPort (1.2) |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 4 |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Yok |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 90 mm |
| Güç Tüketimi (Maks) | 250 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 25 W |
| USB-A (Type-A) Özellikleri | Hızlı Şarj (USB BC 1.2) |
| Kullanım Kılavuzu (UK) | Lenovo ThinkVision T24t-20 Monitör Kullanım Kılavuzu (UK) |