ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
James Donkey Rion R20 Monitör
Ekran Boyutu (inç)
24 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | VA |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 92 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) HDR (High Dynamic Range) HDR10 Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 24 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 61 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 200 Hz |
| Dual Mode | Yok |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.277 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 3000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 0.5 ms |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Adobe RGB Desteği | Var |
| Adobe RGB Kapsamı | 95 % |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 130 % |
| DCI-P3 Desteği | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 95 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Kavis Yarıçapı (3000R) 0.5 ms Tepki Süresi (MPRT) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.0 |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 545.65 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 403.1 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 162.55 mm |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 3.1 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 75x75 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 16 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.4 W |
| Yıl | 2025 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Barkod EAN | 850060042966 |
| NTSC Desteği | Var |
| NTSC Kapsamı | 92 % |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Yok |