ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP OMEN Transcend 32 (9R181AA) Monitör (9R181E9)
Ekran Boyutu (inç)
31.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 140 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync AMD FreeSync Premium AMD FreeSync Premium Pro Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) HDR (High Dynamic Range) Dolby Vision Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) Resim İçinde Resim (PiP) Resim Yanında Resim (PbP) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran Boyutu (inç) | 31.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 24~240 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.182 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1.500.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 0.03 ms |
| Renk Derinliği | 10 bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Adobe RGB Desteği | Var |
| Adobe RGB Kapsamı | 97.5 % |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 100 % |
| DCI-P3 Desteği | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 99 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma VESA ClearMR 13000 KVM VESA DisplayHDR True Black 400 VESA ClearMR Arka Aydınlatma (RGB) Dynamic Lighting Fabrika Çıkış Kalibrasyon Kişiselleştirilebilir Arka Aydınlatma OMEN Gear Switch OMEN Light Studio OMEN Tempest Cooling QD OLED Sert Kaplamalı (Hard-coating-2H) Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.1 |
| HDMI Özellikleri | HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 2.1 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP Ultra-High Bit Rate (UHBR 10) |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Var |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +20 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 719.1 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 617.1 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 243.2 mm |
| Ekran Genişliği | 719.1 mm |
| Ekran Yüksekliği | 423.9 mm |
| Ekran Derinliği | 114 mm |
| Ekran Ağırlığı | 6 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 8.8 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah & Beyaz |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 37 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 37 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kullanım Kılavuzu | HP OMEN Transcend 32 (9R181AA) Monitör Kullanım Kılavuzu |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 12 W |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD) USB-C PowerDelivery (PD) 15W USB-C DisplayPort USB-C PowerDelivery (PD) 140W USB-C DisplayPort (1.4) USB-C 3.2 Gen 2 USB-C Thunderbolt 4 |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) Upstream | 2 |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | USB 3.2 Gen 2 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 3 |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Yok |
| Pivot Açısı | 90 º |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 100 mm |
| Güç Tüketimi (Maks) | 480 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 126 W |
| USB-A (Type-A) Özellikleri | Hızlı Şarj (USB BC 1.2) |
| Parlaklık (Maks) | 1000 cd/m² |
| Rec.2020 Desteği | Var |
| Rec.2020 Kapsamı | 80 % |
| Rec.709 Desteği | Var |
| Rec.709 Kapsamı | 100 % |
| Hoparlör Özellikleri | Audio by HyperX DTS Virtual:X |