ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP E32k G5 (6N4D6AA) Monitör
Ekran Boyutu (inç)
31.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 140 PPI |
| Ekran Özellikleri | Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Seri | HP E |
| Ekran Boyutu (inç) | 31.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 30~60 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.182 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 8.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 350 cd/m² |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 99 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Işık Sensörü Sert Kaplamalı (Hard-coating-3H) Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.0 |
| HDMI Özellikleri | HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Var |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Yok |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +20 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Siyah & Gümüş |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 714 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 603.4 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 227 mm |
| Ekran Genişliği | 714 mm |
| Ekran Yüksekliği | 421.2 mm |
| Ekran Derinliği | 47 mm |
| Ekran Ağırlığı | 5.94 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 8.4 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 32 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2023 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Kullanım Kılavuzu | HP E32k G5 (6N4D6AA) Monitör Kullanım Kılavuzu |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 6 W |
| Diğer Bağlantılar | Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G) |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD) USB-C PowerDelivery (PD) 60W USB-C DisplayPort USB-C DisplayPort (1.4) USB-C 3.2 Gen 1 USB-C Ethernet |
| USB-C (Type-C) Adedi | 2 |
| USB-A (Type-A) Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 |
| USB-A (Type-A) Adedi | 3 |
| USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) | Yok |
| Swivel Aralığı | +45 º |
| Pivot Açısı | 90 º |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 150 mm |
| Güç Tüketimi (Maks) | 210 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 39 W |
| USB-A (Type-A) Özellikleri | Hızlı Şarj (USB BC 1.2) |