ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP 532sf (94F50E9) Monitör (94F50AA)
Ekran Boyutu (inç)
31.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | VA |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 70 PPI |
| Ekran Özellikleri | Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Seri | HP Series 5 |
| Ekran Boyutu (inç) | 31.5 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 100 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~100 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.363 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 3000:1 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 10.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 7 ms |
| Renk Derinliği | 8 bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 99 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Sert Kaplamalı (Hard-coating-3H) Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Var |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Yok |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +25 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Gümüş |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 710.3 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 494.8 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 216.6 mm |
| Ekran Genişliği | 710.3 mm |
| Ekran Yüksekliği | 414.6 mm |
| Ekran Derinliği | 40.2 mm |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 5.1 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Gümüş |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Yok |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | D |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 20 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| DisplayPort (DP) Çıkış (Out) | Yok |
| Güç Tüketimi (Maks) | 30.4 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 24.6 W |