ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP 524sh (94C19E9) Monitör (94C19AA)
Ekran Boyutu (inç)
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 93 PPI |
| Ekran Özellikleri | Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Seri | HP Series 5 |
| Ekran Boyutu (inç) | 23.8 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 60.5 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 100 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 50~100 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.274 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1500:1 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 10.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 99 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Sert Kaplamalı (Hard-coating-3H) Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Var |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Yok |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +25 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Gümüş |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 535.8 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 459.8 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 202.2 mm |
| Ekran Genişliği | 535.8 mm |
| Ekran Yüksekliği | 315.6 mm |
| Ekran Derinliği | 34 mm |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 3.45 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Gümüş |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Yok |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 15 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| DisplayPort (DP) Çıkış (Out) | Yok |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 100 mm |
| Güç Tüketimi (Maks) | 20 W |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 16 W |