ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ezcool Lite E15T Monitör
Ekran Boyutu (inç)
15.6 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 141 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) Dokunmatik |
| Ekran Boyutu (inç) | 15.6 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 39.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.180 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 4 ms |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Diğer Ekran Özellikleri | Taşınabilir Monitör HDR Ready |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Yok |
| DisplayPort (DP) | Yok |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Yok |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 75x75 mm |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2025 |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 4 W |
| Diğer Bağlantılar | Mini HDMI |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort |
| USB-C (Type-C) Adedi | 2 |