ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cube PF-24V165F Monitör
Ekran Boyutu (inç)
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | VA |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 93 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Ekran Boyutu (inç) | 23.8 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 60.5 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.274 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 4000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma Arka Aydınlatma (RGB) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Ağırlığı | 3.9 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Oyun |