ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus TUF Gaming VG27AQM1A Monitör
Ekran Boyutu (inç)
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560x1440 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 109 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync AMD FreeSync Premium Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) HDR (High Dynamic Range) HDR10 Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Seri | Asus TUF Gaming Asus VG |
| Ekran Boyutu (inç) | 27 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | WQHD |
| Yenileme Hızı | 260 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~260 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.233 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 100.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 400 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Renk Derinliği | 10 bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| DCI-P3 Desteği | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 90 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Fast IPS VESA DisplayHDR 400 Asus DisplayWidget Asus DisplayWidget Center Asus Extreme Low Motion Blur Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) Asus GameFast Input Teknolojisi Asus GamePlus Asus Shadow Boost VESA AdaptiveSync Display 240Hz Yansımasız (Anti-glare) 1 ms Tepki Süresi (GTG) 240 Hz (Gerçek/Native Yenileme) 260 Hz (Hız Aşırtma) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.0 |
| HDMI Özellikleri | HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP High Bit Rate 3 (HBR3) |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +20 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 615 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 455 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 214 mm |
| Ekran Genişliği | 615 mm |
| Ekran Yüksekliği | 367 mm |
| Ekran Derinliği | 51 mm |
| Ekran Ağırlığı | 4.2 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 5 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 22 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 40 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kullanım Kılavuzu | Asus TUF Gaming VG27AQM1A Monitör Kullanım Kılavuzu |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 4 W |
| Diğer Bağlantılar | USB (Type-A) Servis |