ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus TUF Gaming VG279Q3A-W Monitör
Ekran Boyutu (inç)
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 82 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync AMD FreeSync Premium Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Seri | Asus TUF Gaming Asus VG |
| Ekran Boyutu (inç) | 27 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| Yenileme Hızı | 180 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~180 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.311 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Renk Derinliği | 8 (6 bit + A-FRC) bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 99 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | Fast IPS Asus DisplayWidget Asus Extreme Low Motion Blur Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) Asus GameFast Input Teknolojisi Asus GamePlus Asus Shadow Boost VESA AdaptiveSync Display 180Hz Yansımasız (Anti-glare) |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.0 |
| HDMI Özellikleri | HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 2 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.2 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Yok |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +23 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Yok |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Stant Rengi | Beyaz |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 615 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 453 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 193 mm |
| Ekran Genişliği | 615 mm |
| Ekran Yüksekliği | 369 mm |
| Ekran Derinliği | 60 mm |
| Ekran Ağırlığı | 3.8 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 4.6 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Beyaz |
| Arka Kapak Rengi | Beyaz |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 18 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Var |
| Yıl | 2023 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Hoparlör Gücü (RMS) | 4 W |
| NTSC Desteği | Var |
| NTSC Kapsamı | 72 % |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 18 W |