ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix XG27UCG Monitör
Ekran Boyutu (inç)
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 163 PPI |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync AMD FreeSync Premium Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible (Uyumlu) HDR (High Dynamic Range) HDR10 Titreşimi Azaltma (Flicker-free) Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter) |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Seri | Asus ROG Strix (XG) |
| Ekran Boyutu (inç) | 27 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| Yenileme Hızı | 160 Hz |
| Dual Mode | Var |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 48~160 Hz |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Piksel Aralığı | 0.156 mm |
| Kontrast Oranı (Statik) | 1000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 350 cd/m² |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Renk Derinliği | 10 bit |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| İzleme Açısı Yatay (H) | 178 º |
| İzleme Açısı Dikey (V) | 178 º |
| sRGB Desteği | Var |
| sRGB Kapsamı | 130 % |
| DCI-P3 Desteği | Var |
| DCI-P3 Kapsamı | 95 % |
| Diğer Ekran Özellikleri | VESA AdaptiveSync Dual Mod Fast IPS Arka Aydınlatma VESA DisplayHDR 400 Asus Aura RGB Aydınlatma Aura Sync Teknolojisi Arka Aydınlatma (RGB) Asus DisplayWidget Center Asus Extreme Low Motion Blur Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) Asus GameFast Input Teknolojisi Asus GamePlus Asus Shadow Boost Fabrika Çıkış Kalibrasyon VESA AdaptiveSync Display 160Hz VESA AdaptiveSync Display 320Hz Yansımasız (Anti-glare) 320 Hz FHD |
| Akıllı Monitör | Yok |
| HDMI Type-A | Var |
| HDMI Versiyonu | 2.1 |
| HDMI Özellikleri | HDCP 2.3 HDCP |
| HDMI Giriş Adedi | 1 |
| DisplayPort (DP) | Var |
| DisplayPort Versiyonu | 1.4 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP High Bit Rate 3 (HBR3) |
| DisplayPort Giriş Adedi | 1 |
| USB-C (Type-C) | Var |
| Mini DisplayPort (mDP) | Yok |
| DVI | Yok |
| D-Sub (VGA) | Yok |
| USB-A (Type-A) Hub | Yok |
| Kulaklık Çıkışı (3.5mm) | Var |
| Ses Girişi (3.5mm) | Yok |
| Kensington Kilidi | Var |
| Yukarı Aşağı Eğme (Tilt) | Var |
| Tilt Aralığı | +20 º |
| Sağa Sola Döndürme (Swivel) | Var |
| Yatay Dikey Döndürme (Pivot) | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Stant Rengi | Siyah |
| Ekran Genişliği (Standlı) | 614 mm |
| Ekran Yüksekliği (Standlı) | 510 mm |
| Ekran Derinliği (Standlı) | 219 mm |
| Ekran Genişliği | 614 mm |
| Ekran Yüksekliği | 367 mm |
| Ekran Derinliği | 90 mm |
| Ekran Ağırlığı | 3.8 kg |
| Ekran Ağırlığı (Standlı) | 6.6 kg |
| Ön Çerçeve Tipi | İnce Çerçeve |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Arka Kapak Rengi | Siyah |
| VESA Desteği | Var |
| VESA Standardı | 100x100 mm |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | 26 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 75 kWh |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 0.5 W |
| Hoparlör | Yok |
| Yıl | 2024 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kullanım Kılavuzu | Asus ROG Strix XG27UCG Monitör Kullanım Kılavuzu |
| USB-C (Type-C) Özellikleri | USB-C PowerDelivery (PD) USB-C PowerDelivery (PD) 15W USB-C DisplayPort |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| Swivel Aralığı | +45 º |
| Pivot Açısı | 90 º |
| Yükseklik Ayarı Ölçüsü | 120 mm |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 30 W |
| Ekran Çözünürlüğü (Dual Mode) | 1920x1080 Piksel |
| Yenileme Hızı (Dual Mode) | 320 Hz |
| Parlaklık (Maks) | 400 cd/m² |