ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zetta H710 (Z9H710A5000-3)
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Ofis |
| Genişlik | 230 mm |
| Derinlik | 516 mm |
| Renk | Beyaz |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.2 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.2 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 4. Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| USB Type-C | 2 Adet |
| Yükseklik | 494 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi |
| Ekran | Yok |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablosuz Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i9-12900K |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 30 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 125 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Optane Memory Supported Intel OS Guard Intel Platform Trust Teknolojisi (PTT) Intel Smart Cache Intel Speed Shift Technology Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Threat Detection Teknolojisi (TDT) Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA RTX A5000 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 2000 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 16000 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 384 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 24 GB |
| USB-A | 4 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Sabit Disk Boyutu (HDD) | 2 TB |