ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zetta H13I710 (H13I7101630-18)
Bellek (RAM)
128 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 128 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Ofis |
| Genişlik | 230 mm |
| Derinlik | 516 mm |
| Renk | Beyaz |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.4 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.4 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 4.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| USB Type-C | 2 Adet |
| Yükseklik | 494 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi |
| Ekran | Yok |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablosuz Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-13700K |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 30 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 125 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 ECC Bellek Desteği EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel OS Guard Intel Sabit Görüntü Platformu Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Trusted Execution Teknolojisi (Intel TXT) Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Dahili Grafik Temel Hız | 300 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce GTX 1630 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1500 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 12000 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 64 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 4 GB |
| USB-A | 4 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1600 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |
| Sabit Disk Boyutu (HDD) | 2 TB |