ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Technopc BlueEra Desktop D11 (i5-11400/32GB/1TBSSD)
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Technopc BlueEra |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 1. Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 730 |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ekran | Yok |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-11400 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 14 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Identity Protection Technology Intel Optane Memory Supported Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization Technology Thermal Monitoring Technologies |
| Dahili Grafik Temel Hız | 350 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 4 Adet |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 11.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1300 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 3 |