ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Raxius Zenith Z2 R5 30506G-56A009
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Raxius Zenith Z2 |
| Renk | Beyaz |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 2.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DVI |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 750 W |
| Kasa Tipi | Full Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | AMD Ryzen 5 5600 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 32 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AMD Precision Boost 2 AMD Ryzen VR-Ready Premium AMD StoreMI AVX2 ECC Bellek Desteği FMA3 Sanallaştırma Simultaneous MultiThreading SSE 4.2 |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1550 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1780 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 6 GB |
| USB-A | 7 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 5. Nesil |
| Klavye Mouse | Yok |