ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Raxius Zenith Z1 i9 4060-149KF007
Bellek (RAM)
64 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Raxius Zenith Z1 |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.2 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 6.0 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 4.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DVI |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 750 W |
| Kasa Tipi | Full Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i9-14900KF |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 36 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 125 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep Technology EPT Execute Disable Bit Intel Adaptive Boost Technology Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel OS Guard Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBEC) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1830 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 2460 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 7 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 14.Nesil |
| Klavye Mouse | Yok |